LAAVFEST 2022!

Takk for denne gang!

Program


Aktiviteter og Underholdning

Aktiviteter og underholdning for barn i alle aldre fra 12:00 - 17:00

+++


Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta oppdateringer på epost!


Billetter

Billettene er i salg nå!


Sponsorer

Ønsker du å være sponsor?

Send en mail til sponsor@laavfest.no så tar vi kontakt.

Kontakt oss


Inger Johanne Langeland

Festivalsjef

  1. ingerjohanne@laavfest.no
  2. 92843293

Kai Martin Kvalsund

Booking / Presse / Scene

  1. kai@laavfest.no
  2. 91866207

Stian Walderhaug

Frivilligansvarlig

  1. stian.walderhaug@laavfest.no
  2. 91800958

Kristianne Langeland

Barneaktiviteter / Artistvert

  1. kristianne@laavfest.no
  2. 41664301

Sebastian Harang

Artistansvarlig

  1. sebastian@laavfest.no
  2. 40697155

Terje Pedersen

Installasjon / Områdeansvarlig

  1. terje@laavfest.no
  2. 40602488

Hans Harang

Logistikk / Rigg

  1. hans@laavfest.no
  2. 95879886

Anders Istad Paulsberg

Gastronomi-guru

  1. anders@laavfest.no
  2. 91124005

Daavegen 34, 6018 Ålesund